Porady prawne

Kancelaria adwokacka świadczy usługi Klientom poszukującym fachowej porady prawnej. Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka oferuje profesjonalne wsparcie i doradztwo obejmujące w swym zakresie nie tylko porady prawne, ale też konsultacje, opinie, analizy i negocjacje.

Wypełnij formularz kontaktowy i skorzystaj z porady Prawnika z Torunia

Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego prawnika ? Zastanawiasz się nad możliwymi drogami postępowania ? Zadzwoń i umów się na spotkanie w kancelarii.

Kancelaria przyjmuje zapytania dotyczące porad prawnych również on-line z wykorzystaniem poniższego formularza. Proszę o podanie w nim swoich danych, adresu e-mail, numeru telefon oraz zwięzłe opisanie istoty problemu. Formularz umożliwia także dodanie załącznika w formie pliku (np. skanu dokumentu).

Po wysłaniu zapytania proszę oczekiwać na kontakt ze strony kancelarii.

    Wyrażam zgodę na administrowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Adwokacką Aleksandra Krawczyk-Głowacka, w celu przygotowania i wysłania oferty oraz w związku z udzieleniem porady prawnej, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) (wymagane).