Rozwody

Nieważne, czy małżeństwo trwało kilka miesięcy, czy wiele lat – czasami nadchodzą takie momenty w związku, kiedy rozwód okazuje się być jedynym rozwiązaniem. Wzajemne pretensje, brak komunikacji, coraz częstsze kłótnie, zdrada, przemoc fizyczna i psychiczna, obojętność to najczęściej początek końca. Nie wszystko da się naprawić, a o pewnych sprawach nie można zapomnieć.

Adwokat – pomoc podczas rozwodu

Każdy rozwód wiąże się z silnymi emocjami i ogromnym stresem, co nie sprzyja racjonalnemu postępowaniu. Adwokat to osoba, która może spojrzeć na sytuację z dystansem i ułatwić przejście przez cały proces rozwodowy. Adwokat w sprawie o rozwód to nie tylko prawnik, ale również psycholog, czasami przyjaciel, który w tych najtrudniejszych momentach jest dla strony wsparciem. Ma to szczególne znaczenie, gdy występujemy o rozwód z orzeczeniem winy – w takim wypadku strony najczęściej walczą o wszystko – o alimenty, kontakty z dziećmi oraz wykonywanie władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi.

Proces rozwodowy w Toruniu bez komplikacji prawnik Aleksandrą Krawczyk-Głowacką

Proces o rozwód, w którym ustalana jest wina jednej ze stron, czasami trwają kilka lat, najczęściej wiążą się ze złożeniem wielu pism procesowych oraz przeprowadzeniem licznych dowodów. Rozwody, w których strona pozbawiona jest pomocy profesjonalnego pełnomocnika, są bardzo trudne, a osiągnięcie optymalnego efektu procesowego może napotkać znaczne przeszkody. W kancelarii prawnej adwokat Aleksandry KrawczykGłowackiej w Toruniu klienci znajdują profesjonalne wsparcie, potwierdzone doświadczeniem i wykształceniem zawodowym. Indywidualny sposób podejścia do każdej osoby zgłaszającej się po pomoc w sprawie o rozwód, umożliwia dokładne zaplanowanie sposobu prowadzenia sprawy oraz zaproponowanie Klientowi możliwie najszybszego i najkorzystniejszego rozwiązania.

Rozwody w Toruniu z adwokat Aleksandrą Krawczyk-Głowacką

Kancelaria Adwokacka Aleksandry Krawczyk-Głowackiej w Toruniu pomoże przejść przez proces rozwodowy w możliwie najmniej bolesny sposób. Dodatkowo w szereg usług świadczonych przez Kancelarię Prawną wchodzi pomoc z zakresu prawa karnego i spadkowego. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistki, która da Ci pogląd na całą sytuację, ułatwi podejmowanie decyzji i przede wszystkim wyjaśni, jakie prawa Ci przysługują.