Rozwody

Po kilku miesiącach, po wielu latach – czasami nadchodzi taki moment, kiedy rozstanie jest jedynym rozwiązaniem. Wzajemne pretensje, brak komunikacji, coraz częstsze kłótnie, zdrada, przemoc fizyczna i psychiczna, obojętność – najczęściej to początek końca. Nie wszystko da się naprawić, o pewnych sprawach nie można zapomnieć.

Adwokat – pomoc podczas rozwodu

Każdy rozwód wiąże się z silnymi emocjami i ogromnym stresem, co nie sprzyja racjonalnemu postępowaniu, koniecznemu w procesie rozwodowym. Adwokat to osoba, która może spojrzeć na sytuację z dystansem i ułatwić przejście przez proces rozwodowy. Adwokat w sprawie o rozwód to nie tylko prawnik, ale również psycholog, czasami przyjaciel, który w tych najtrudniejszych momentach jest dla strony wsparciem. Ma to szczególne znaczenie, gdy strony nie zgadzają się na rozstanie bez orzeczenia winy – w takim wypadku strony najczęściej walczą o wszystko – o alimenty, o kontakty z dziećmi oraz o wykonywanie władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi.

Proces rozwodowy w Toruniu bez komplikacji z prawnik Aleksandrą Krawczyk-Głowacką

Procesy o rozwód, w których ustalana jest wina jednej ze stron, czasami trwają kilka lat, najczęściej wiążą się ze złożeniem wielu pism procesowych oraz przeprowadzeniem licznych dowodów. Sytuacja strony pozbawionej pomocy profesjonalnego pełnomocnika jest w takim wypadku bardzo trudna, a osiągnięcie optymalnego efektu procesowego może napotkać znaczne przeszkody. W kancelarii prawnej adwokat Aleksandry Krawczyk – Głowackiej w Toruniu Klienci znajdują profesjonalne wsparcie, potwierdzone doświadczeniem i wykształceniem zawodowym. Indywidualny sposób podejścia do każdej osoby zgłaszającej się po pomoc w sprawie o rozwód, umożliwia dokładne zaplanowanie sposobu prowadzenia sprawy i zaproponowanie Klientowi możliwie najszybszego i najmniej bolesnego rozwiązania.

Rozwody w Toruniu z Adwokat Aleksandrą Krawczyk-Głowacką

Kancelaria Adwokacka Aleksandry Krawczyk – Głowackiej w Toruniu pomoże przejść przez proces rozwodowy w możliwie najmniej bolesny sposób. Dodatkowo w szereg usług świadczonych przez Kancelarię Prawną wchodzi pomoc z zakresu prawa karnego, spadkowego, a także alimentów.